Гідромасажне обладнання: як зробити правильний вибір

Якщо ви тільки плануєте відкрити салон, готель або оздоровчий центр, або ж прагнете розширити асортимент своїх послуг за допомогою зони гідротерапії, вам доведеться прийняти відповідальне рішення щодо закупівлі професійного гідромасажного обладнання. Тут ви знайдете кілька рекомендацій, як спростити свої пошуки і уникнути помилок.

Детальніше...

Гідротерапія або гідротермальні процедури

Існують кілька термінів, що мають дуже подібне значення, для позначення застосування цілющих властивостей води в оздоровчих і косметологічних цілях.

Детальніше...

Тренд wellness індустрії: нова хвиля фемінізму

Жіночі клуби, коворкінг зони, гідротерапія, тематичні подорожі для жінок - прояви загального тренда посилення ролі жінок в загальносвітовий економіці і політиці.

Детальніше...

Гідротерапія на медичній конференції на курорті Моршин

У вересні 2018 р. санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» запросив численних гостей на святкування 140-річного ювілею. Причиною багаторічного процвітання курорту є успішне поєднання безцінних природних ресурсів з професійним підходом до оздоровлення і реабілітації, наявністю кваліфікованого медичного персоналу і матеріальної бази для прийому пацієнтів.

Детальніше...

Тренди wellness 2018: гідромасаж як пригода

Global Wellness Summit опублікував головні тренди на 2018 рік в wellness індустрії. 24 січня 2018 року в Нью-Йорку зібралися понад 600 експертів по wellness з понад 40 країн. Вони обговорювали майбутнє wellness і спа індустрії, здійснивши унікальний «інсайт» і глобальний погляд на тенденції в галузі. Це вдалося здійснити на Всесвітньому саміті зі здорового способу життя (GWS), в якому взяли участь топ-менеджери в сфері туризму, спа, косметології, фітнес, гідротерапії, здорового харчування, технологій, медицини та архітектури.

Детальніше...

Нова гідромасажна ванна для спа салонів

Гідротерапія є тією основою, від якої бере свій початок поняття «спа». Таку назву отримали курорти для оздоровлення за допомогою термальних вод і мінеральних джерел. І якщо в період зародження спа культури подібне лікування могли собі дозволити тільки дуже забезпечені клієнти, то в наші дні поняття spa і wellness включає в себе величезний спектр послуг в індустрії краси та здоров'я, доступний для людей з різним рівнем доходу.

Детальніше...

Ванни з підводним душ-масажем для особливих дітей

Одним з показників рівня розвитку суспільства є ставлення до людей з особливими потребами. Такі люди, особливо діти, як ніхто потребує соціальної підтримки та реабілітації. Довгі роки держава не забезпечувало для людей з особливими фізичними потребами навіть елементарних соціальних благ, не кажучи вже про установи для їх лікування і реабілітації.

Детальніше...

Бальнеологічні гідромасажні ванни для рук та ніг

По області застосування, бальнеологічні ванни прийнято розділяти на загальні - для всього тіла, і місцеві - для певних частин тіла. Місцеві ванни розробляють для самих чутливих і схильних до навантажень ділянок тіл

Детальніше...

Гідротерапія для зимового відпочинку

Взимку так хочеться нових вражень, тепла і святкової атмосфери. Відмінно допоможе в цьому поїздка на лижний курорт, або до теплого моря. Якщо ви прихильник активного відпочинку на лижах, але при цьому все-таки мрієте про морські пляжі, зверніть увагу на СПА програми з гідротерапією, які зараз пропонують багато курортів та санаторіїв.

Детальніше...

Застосування хромотерапії в бальнеологічних гідромасажних ваннах

Самі того не усвідомлюючи, ми постійно знаходимось під впливом кольору. Навіть свої емоції ми часто висловлюємо мовою кольорової гами: яскраві, світлі, або навпаки - темні, похмурі - думки відображають наш психологічний стан в кожен момент часу.

Детальніше...

Нове життя бальнеологічної лікарні в Гусятині

Тернопільщина має давні традиції водолікування, завдяки наявності унікальних мінеральних джерел. Ще за часів Радянського союзу сюди їхали пацієнти для комплексного оздоровлення водою з мінеральних джерел Новозбручанського родовища. В регіоні було побудовано декілька санаторіїв із бальнеологічними відділеннями з обладнанням для різноманітних процедур: гідромасажні бальнеологічні ванни, медичні душові установки. Більшість пацієнтів проходила курси реабілітації у водолікарнях на регулярній основі. Одним з популярних оздоровчих водолікувальних закладів була Гусятинська водолікарня.

Детальніше...

Використання гідротерапії для профілактики і оздоровлення дітей

Здоров'я дитини - найвища цінність для всіх батьків. Серед численних оздоровчих практик, гідротерапія - цілюща сила води - займає особливе місце. Контакт з водою корисний для дитини з безлічі причин. Вода приносить гармонію в душу і комплексне оздоровлення для тіла. Не випадково діти з таким захопленням сприймають водні процедури, гідротерапію.

Детальніше...

Масажна кушетка

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ МАСАЖНОЇ КУШЕТКИ

Масажна кушетка - незмінний атрибут будь-якого, навіть самого невеликого, салону краси. Класичний масаж використовується практично у всіх курсах процедур, в самих різних варіаціях - в комбінації з обгортаннями, пілінгами, масками, цілющими грязями і т.д. Зручність і функціональність масажної кушетки є запорукою продуктивної роботи масажиста і комфортного самопочуття клієнта під час процедури.

На ринку представлений широкий спектр кушеток для масажу, що відрізняються дизайном, функціональними можливостями, надійністю і довговічністю експлуатації. Відповідно, і ціни на масажні кушетки мають дуже широкий діапазон.

Детальніше...