Ванни для підводного ручного струминного гідромасажу

Процедуру підводного струминного гідромасажу неможливо проводити без спеціальної ванни, обладнаної гідромасажною системою. Такі ванни повинні задовольняти кільком основним критеріям.

Детальніше...

Стіл для обгортань і душ «Віші»: 2 в 1

При проектуванні або реконструкції спа салону, виникає закономірне бажання максимально ефективно використовувати кожен метр приміщення. Тому такою популярністю користується обладнання, що дозволяє проводити на одному майданчику кілька різних процедур.

Детальніше...

Гідротерапія або гідротермальні процедури

Існують кілька термінів, що мають дуже подібне значення, для позначення застосування цілющих властивостей води в оздоровчих і косметологічних цілях.

Детальніше...

Душ для схуднення. Що потрібно знати для проведення в салоні

Не секрет, що курси процедур для схуднення є одним з лідерів продажів в спа салонах. Щоб виділитися на тлі конкурентів, тепер потрібно щось більше, ніж апаратна косметологія, що наповнила ринок краси і здоров'я. Гідротерапія - основа курортного спа бізнесу, тепер може бути доступна і в салоні для регулярного відвідування жителів міста.

Детальніше...

Гідротерапія на медичній конференції на курорті Моршин

У вересні 2018 р. санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» запросив численних гостей на святкування 140-річного ювілею. Причиною багаторічного процвітання курорту є успішне поєднання безцінних природних ресурсів з професійним підходом до оздоровлення і реабілітації, наявністю кваліфікованого медичного персоналу і матеріальної бази для прийому пацієнтів.

Детальніше...

Як правильно вибрати обладнання для спа салонів

Вибір професійного спа обладнання - непросте завдання, але від цього вибору багато в чому буде залежати успішність бізнесу. Якщо ви вже визначилися з набором процедур в майбутньому салоні, пора вивчати обладнання для спа салонів для проведення цих процедур.

Детальніше...

Нова гідромасажна ванна для спа салонів

Гідротерапія є тією основою, від якої бере свій початок поняття «спа». Таку назву отримали курорти для оздоровлення за допомогою термальних вод і мінеральних джерел. І якщо в період зародження спа культури подібне лікування могли собі дозволити тільки дуже забезпечені клієнти, то в наші дні поняття spa і wellness включає в себе величезний спектр послуг в індустрії краси та здоров'я, доступний для людей з різним рівнем доходу.

Детальніше...

Придбати душ Віші для спа салону

Душ Віші - відома процедура, яка пропонується на багатьох спа-курортах в складі комплексу гідротерапії. Але якщо ви бажаєте розширити асортимент послуг свого салону, або готелю, за рахунок гідротерапії, реалізувати це зовсім не складно.

Детальніше...

Бальнеологічні гідромасажні ванни для рук та ніг

По області застосування, бальнеологічні ванни прийнято розділяти на загальні - для всього тіла, і місцеві - для певних частин тіла. Місцеві ванни розробляють для самих чутливих і схильних до навантажень ділянок тіл

Детальніше...

Медичні ванни: де застосовуються і як вибрати

Медичні ванни купити можна, як правило, тільки під замовлення. На відміну від побутових ванн, медичні, або бальнеологічні, ванни, володіють особливою надійністю і довговічністю.

Детальніше...

Застосування хромотерапії в бальнеологічних гідромасажних ваннах

Самі того не усвідомлюючи, ми постійно знаходимось під впливом кольору. Навіть свої емоції ми часто висловлюємо мовою кольорової гами: яскраві, світлі, або навпаки - темні, похмурі - думки відображають наш психологічний стан в кожен момент часу.

Детальніше...

Гідромасажне обладнання: як зробити правильний вибір

Якщо ви тільки плануєте відкрити салон, готель або оздоровчий центр, або ж прагнете розширити асортимент своїх послуг за допомогою зони гідротерапії, вам доведеться прийняти відповідальне рішення щодо закупівлі професійного гідромасажного обладнання. Тут ви знайдете кілька рекомендацій, як спростити свої пошуки і уникнути помилок.

Детальніше...

Використання гідротерапії для профілактики і оздоровлення дітей

Здоров'я дитини - найвища цінність для всіх батьків. Серед численних оздоровчих практик, гідротерапія - цілюща сила води - займає особливе місце. Контакт з водою корисний для дитини з безлічі причин. Вода приносить гармонію в душу і комплексне оздоровлення для тіла. Не випадково діти з таким захопленням сприймають водні процедури, гідротерапію.

Детальніше...