Гарантія и сервіс

 

На все обладнання для гідротерапії POLYPROMSYNTES виробник надає гарантію та сервісне обслуговування.

ГАРАНТІЯ

  • На електро- та сантехнічне обладнання - 1 рік
  • На покриття виробів - 2 роки


Обов'язковою умовою надання гарантії є уведення обладнання в експлуатацію фахівцем компанії «Поліпромсинтез».
Гарантійні зобов'язання зберігаються при дотриманні вимог безпеки і правил обслуговування пристроїв.

ПІДКЛЮЧЕННЯ І СЕРВІС

Ще на етапі вибору обладнання для гідротерапії, рекомендується проконсультуватися з сервісним інженером виробника з підготовки приміщення до установки та підключення ванни, або душової установки. Для кожного виробу є певні вимоги щодо підводу води, електропостачання, площі, що відводиться в приміщенні для зручної роботи і технічного обслуговування обладнання.
При розміщенні замовлення на обладнання, з менеджером узгоджується планований термін виробництва, доставки і введення виробу в експлуатацію. Якщо в приміщенні, де буде встановлюватися обладнання, проводяться ремонтні роботи, підключення здійснюється тільки в повністю підготовленому до монтажу приміщенні.

Умови готовності приміщення до підключення і введення обладнання в експлуатацію:

  • Готовність комунікацій - підведення і злив води, підведення електрики (якщо виріб містить електротехнічне обладнання) відповідно до монтажних схем на обладнання, наданих виробником
  • Підготовлено місце в приміщенні з достатньою горизонтальною площиною і вантажопідйомністю, для нормальної роботи і обслуговування устаткування

 

Якщо ці умови виконуються, клієнт заповнює і висилає сервісному інженеру ЗАЯВКУ НА МОНТАЖ.


Після отримання заявки, здійснюється уведення обладнання в експлуатацію сервісним інженером виробника. Орієнтовний термін виїзду сервісного інженера по Україні - 1 тиждень.
При виникненні необхідності в ремонтному обслуговуванні обладнання в процесі експлуатації, для виклику сервісного інженера потрібно заповнити та надіслати виробнику пристрою ЗАЯВКУ НА РЕМОНТ.

Форми для скачування

ЗАЯВКА НА МОНТАЖ
ЗАЯВКА НА РЕМОНТ