ДУШОВА КАФЕДРА PROXIMA (ДУШ ШАРКО)

Функції

душ Шарко: масаж за допомогою водяних струменів, що подаються з двох незалежних один від одного каналів
можливість управління роботою циркулярного і висхідного душа
ЦІНА ВІД 129000 ГРН

 

Швидко скинути зайві кілограми, підтягнути зону стегон, активізувати обмінні процеси в організмі - всі ці завдання вирішуються за допомогою курсу процедур душ Шарко. Таку послугу пропонують у більшості санаторіїв, водолікарень, центрів spa. Масажист опрацьовує водним струменем, в першу чергу, проблемні зони. Але при цьому масажується і все тіло в цілому в послідовності, властивої для класичного масажу. Крім кваліфікації масажиста, на результативність процедури впливає якість обладнання, що використовується для проведення душа Шарко.

Душова кафедра PROXIMA розроблена таким чином, щоб зробити процедуру душ Шарко не тільки максимально ефективною для клієнтів, але і комфортною для роботи масажиста. Робочий тиск в масажних форсунках підтримується на рівні 4 Бар. Особливу увагу приділено мобільності, гнучкості форсунок. Масажні форсунки виконані у вигляді досить гнучких шлангів, якими зручно маніпулювати при точковій і багаторазової обробці певних зон тіла. Наконечники форсунок мають два фіксованих положення - для масажу точковим (концентрованим) водним струменем, і плоским віялоподібним. Під час проведення душа Шарко можна легко забезпечувати потрібну конфігурацію водних струменів, просто переключивши насадку форсунки в одне з двох положень.

Душова кафедра PROXIMA комплектується системою термостабілізації води в масажних форсунках. За допомогою кранів-термозмішувачів можна швидко і точно встановити потрібну температуру води. Крани забезпечені опцією захисту від опіків. При підвищенні температури до 40 ° С, включається автоматичне блокування крана. Це дозволяє гарантувати захист пацієнта від попадання на тіло занадто гарячого струменя. Якщо є необхідність все-таки підвищити температуру, оператор може розблокувати кран спеціальною кнопкою. Система виконана у відповідності до найсуворіших європейських стандартів безпеки.


Ще однією особливістю душової кафедри PROXIMA є зручні, ергономічні підлокітники. Підлокітники виготовляються зі склопластику - аналогічно, як і корпус кафедри. Тому органічно виглядають на панелі управління. Підлокітники можна регулювати по висоті, фіксуючи в двох положеннях.


Крім душа Шарко, кафедра PROXIMA може забезпечувати можливість управління роботою установок для циркулярного і висхідного душів (модель Proxima Lux). Такі душі можуть доповнювати процедуру душа Шарко. Установки для циркулярного і висхідного душів не входять до комплекту поставки душовою кафедри PROXIMA, їх можна замовити окремо.


В якості додаткової опції до душової кафедрі пропонується захисний екран з поручнем для пацієнта. Екран монтується до підлоги в зоні знаходження пацієнта під час процедури. При проведенні душу Шарко, за рахунок високого тиску у водних потоках, відбувається досить сильне розбризкування. Щоб зменшити вологість у приміщенні, і захистити стіни від прямого впливу водного струменя, рекомендується локалізувати зону розбризкування за допомогою екрану.


Ще одна додаткова опція - душова система для контрастного обливання за методикою Кнайппа. Для проведення такої процедури душова кафедра PROXIMA комплектується окремим шлангом з відкритим кінцем і спеціальним краном, що дає можливість швидко перемикати температуру води гаряча/холодна.


Якщо у водопровідній мережі, яка підводиться на вхід душової кафедри, не забезпечується достатній для душу Шарко тиск води, можлива установка насосної станції для підвищення тиску. Таку опцію можна додати при замовленні душовою кафедри PROXIMA.

Підведення холодної і гарячої води G 1"
Робочий тиск 3-4 Bar
Тиск у підвідному трубопроводі 4-5 Bar
Кількість масажних форсунок 2 шт.
Регулювання температури 2 незалежних водних канали
Регулювання тиску Basic - 2, Lux - 4 незалежних водних канали
Автоматично підтримуваний спектр температурного режиму води в термостатичному крані-регуляторі від 20 °С до 45 °С
Габаритні розміри (довжина, ширина, висота) 580х840х1010мм
Матеріал корпусу душової кафедри склопластик
Вага (не більше) 50 кг

 

Модель Комплектація Ціна, грн з ПДВ
PROXIMA Basic
  • душ Шарко – масаж двома водяними струменями
129 000
PROXIMA Lux
  • душ Шарко – масаж двома водяними струменями
  • можливість управління циркулярним і висхідним душами
152 000
ДОД. ОПЦІЇ
Душова система для контрастного обливання за методикою Кнайппа 12 600
Захисний екран з поручнем 30 200
Copyright www.webdesigner-profi.de