Душ шарко

Душ Шарко - масаж тіла водними струменями під тиском, з акцентом на проблемні зони. Популярний засіб від целюліту, в курсах для корекції фігури. Помітний ефект вже після 10 процедур, що проводяться через день. Рекомендується застосовувати в СПА-програмах салонів, фітнес-клубів, готелів, санаторіїв, клінік.
Душ Шарко - одна з найпопулярніших процедур в гідротерапії. Процедура застосовується як в косметологічних цілях, так і в медицині. Причиною такої популярності є очевидний ефект від курсу процедур душ Шарко. У косметології процедура проводиться для схуднення і боротьби з целюлітом.
Душова кафедра ДШ-2 призначена для проведення процедури душ Шарко. На панелі управління кафедри є два гідророзпилювача (масажні форсунки). В форсунки під тиском подається вода. За допомогою струменів води з розпилювачів проводяться масажні процедури. Тиск в форсунках - до 4 атмосфер.
Циркулярний душ призначений для масажу пацієнта тонкими голчастими водяними струменями. Струмені надходять під тиском горизонтально з дрібних отворів в трубах, розташованих навколо пацієнта.
Установка для висхідного душу являє собою сидіння з вбудованою масажною форсункою. Висхідний душ проводиться для терапії органів таза. Гідромасажна процедура використовується в урології, гінекології та проктології. Результатом від курсу процедур висхідного душа є поліпшення кровопостачання органів тазу, прискорення лікування запальних процесів.
Copyright www.webdesigner-profi.de