ВАННА З ПІДВОДНИМ ДУШ-МАСАЖЕМ EVOLUTION

Функції

ПІДВОДНИЙ ДУШ-МАСАЖ ВИСОКОГО ТИСКУ
Підводний ВАКУУМНИЙ МАСАЖ (ДОД. ОПЦІЯ)
Аеромасаж 20 ФОРСУНОК З МОЖЛИВІСТЮ РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ
хромотерапія (дод. опція)
гідромасаж 36 форсунок з можливістю аерації водяних струменів
ЦІНА ВІД 167000 ГРН

Ванна Evolution дозволить проводити процедуру підводного ручного душ-масажу навіть в приміщеннях з обмеженою площею. Об’єм ванни розрахований на економне витрачання води, при цьому форма ванни дає можливість проводити повноцінний масаж всіх зон тіла пацієнта.


Внутрішня форма ванни виконана таким чином, щоб в ній було зручно розміститися людині будь-якого зросту і статури. Поручні з боків чаші ванни, і упор для ніг в зоні ніг дозволяють зафіксувати пацієнта в різних положеннях в процесі масажу душем.
Процедуру підводного ручного душ-масажу можна зробити більш ефективною, доповнивши її загальним гідромасажем основних зон тіла струменями води з гідромасажних форсунок (джакузі). Така опція можлива при покупці ванни Evolution в комплектації Hydro і HydroAero. Дані моделі містять 36 шт гідромасажних форсунок, розташованих в такий спосіб: 10 форсунок в бічних зонах, 10 форсунок в зоні спини, 2 форсунки в зоні ніг і 14 форсунок в зонах плеча і руки. Таке розташування гідромасажних форсунок дозволяє домогтися максимального ефекту для поліпшення самопочуття пацієнта, підготовки до основної процедури ручного масажу душем.


Ще одна можливість розширити функціонал гідромасажної ванни Evolution - установка системи аеромасажу. Така функція реалізується в моделях ванни Evolution Aero і HydroAero. Аеромасаж ще називають бульбашковими, або перлинними ваннами, оскільки масажна процедура проводиться за допомогою безлічі дрібних бульбашок повітря, що наповнюють всю воду в ванні. Бульбашки повітря подаються з 10 спеціальних форсунок на дні ванни, за допомогою системи шлангів та аеро компресора.


В якості додаткової опції до ванни Evolution можна купити насадку для вакуумного масажу, яка може періодично використовуватися замість душової насадки. Принцип дії такого масажу заснований на створенні усередині насадки негативного тиску за рахунок обертання водного струменя. Вакуумний гідромасаж можна чергувати з ручним підводним душ-масажем для більш якісного опрацьовування найбільш проблемних зон тіла, наприклад в антицелюлітних програмах.


Гідромасажні ванни надають широкі можливості в плані варіювання різноманітних ароматичних і мінеральних добавок, хромотерапії. Крім оздоровчого і косметологічного впливу гідромасажних процедур, така ванна подарує неповторні відчуття від контакту з водою і цілющими ароматами.

Корисний об’єм ванни 280 л
Ємкість (максимальний об’єм) ванни 300 л
Час наповнення ванни (при тиску в водомережі 5 Bar) 5 хв
Час зливу води з ванни 4 хв
Система зливу – зливний клапан ø 50 мм
Підведення гарячої і холодної води G 3/4"
Напруга 220 В
Потужність електродвигуна підводного масажу високого тиску і вакуумного масажу 1,5 кВт
Робочий тиск в системі підводного масажу високого тиску і вакуумного масажу 0 – 5 Bar
Габаритні розміри (довжина, ширина, висота) 2310х990х970 мм
Вага (не більше) 180 кг
Матеріал корпусу ванни склопластик
Модель Комплектація Ціна, грн з ПДВ
EVOLUTION Basic
  • Підводний душ-масаж високого тиску
167 000
EVOLUTION Hydro
  • Підводний душ-масаж високого тиску
  • Гідромасаж 36 форсунок
215 000
EVOLUTION Aero
  • Підводний душ-масаж високого тиску
  • Аеромасаж 20 форсунок
208 000
EVOLUTION HydroAero
  • Підводний душ-масаж високого тиску
  • Гідромасаж 36 форсунок
  • Аеромасаж 20 форсунок
251 000
ДОП. ОПЦИИ
Підводний вакуумний масаж 4 900
Хромотерапія 1 лампа 8 200
Хромотерапія 2 лампи 12 600
Підголівник для ванни 1 600
Озоно терапія 17 600
Дезінфекція гідромасажної системи 9 900
Функція TURBO для гідромасажної системи 20 900
Copyright www.webdesigner-profi.de