Підводний душ - масаж

Ванна AQUILON призначена для професійних гідромасажних процедур в СПА-салонах, санаторіях, готелях, фітнес-центрах, водолікувальних відділеннях клінік і т.п. Основна функція ванни - ручний підводний душ-масаж високого тиску. Процедура підводного душ-масажу затребувана і ефективна в косметологічних і терапевтичних цілях. У косметології підводний душ масаж використовується в програмах для схуднення і для боротьби з целюлітом. Курс процедур, як правило, становить 10-15 днів.
Ванна Evolution дозволить проводити процедуру підводного ручного душ-масажу навіть в приміщеннях з обмеженою площею. Об’єм ванни розрахований на економне витрачання води, при цьому форма ванни дає можливість проводити повноцінний масаж всіх зон тіла пацієнта.
Ванна ГЕЙЗЕР призначена для проведення процедури підводного ручного душ-масажу високого тиску. Для цього на ванні встановлений масажний шланг зі змінними насадками. Масаж здійснюється струменем води під тиском до 4 атмосфер. Також ванна може бути оснащена системами гідромасажу і аеромасажу. Для цього всередині ванни встановлюються масажні форсунки, в які під тиском надходить вода (гідромасаж) або повітря (аеромасаж).
Тангентор AQUA OPTIMUM призначений для проведення процедури ручного підводного душ-масажу в басейнах, або ваннах досить об'ємних для проведення процедури. Обсяг такої ванни, або басейну, повинен бути не менше 400 л. Конфігурація ванни повинна дозволяти не тільки розмістити пацієнта, але і забезпечити доступ масажиста до всіх зон тіла, які обробляються під час процедури підводного душ-масажу.
Copyright www.webdesigner-profi.de