Бальнеологічні ванни

Найкраще рішення для проведення бальнеологічних процедур в салоні. Клієнти оцінять анатомічні форми спинки, підлокітників, опор для ніг. Обтічний, сучасний силует ванни VEGA відмінно впишеться в інтер'єр салону. Максимальна ефективність гідромасажних процедур досягається за рахунок розташування масажних форсунок в спеціально передбачених на ванні, оптимальних для людського тіла, зонах.
Класична бальнеологічна ванна. Зручність і надійність ванни АСТРА-1 підтверджені досвідом багатьох санаторіїв, курортів, SPA-центрів. Обсяг води для комфортного розміщення пацієнта у ванні - близько 300 л. Розміри ванни (ДхШхВ) 2,24х0,975х0,7 м. У ванні АСТРА-1 можуть проводитися всі види бальнеотерапії.
Бальнеологічна ванна ВУЛКАН має корисний об'єм 200 л. Габаритні розміри 2,05х0,87х0,79 м. Ванна призначена для бальнеологічних і гідромасажних процедур. Ванна ВУЛКАН може встановлюватися в санаторіях, водолікувальних відділеннях поліклінік та інших оздоровчих установах.
Ванна невеликого розміру, середній обсяг води для процедури - 180 л. Габаритні розміри ванни АСТРА (ДхШхВ) - 1,785х0,91х0,57 м. Ванна використовується, в тому числі, для дитячих санаторіїв, будинків відпочинку, де здійснюється бальнеологічне оздоровлення дітей. Перевагою ванни є економна витрата води.
Ванна УЛЬТРА має найменший обсяг - 170 л, і найбільш компактні розміри - 1,55х0,86х0,76 м. За рахунок цього ванна може бути встановлена в невеликих приміщеннях. Ванна популярна в санаторіях та оздоровчих центрах для дітей.
Ванна ВОЛНА призначена для гідромасажних процедур. Унікальною особливістю даної моделі є внутрішня конфігурація, що повторює форму людського тіла. Внутрішня поверхня не плоска, як у традиційних ванн, а виконана в формі напівшезлонга. Для ніг, рук і голови передбачені спеціальні опори, щоб людина могла повністю розслабитися під час процедури.
Ванна РЕЛАКС ЛЮКС призначена для гідромасажу ніг. Такі процедури популярні в оздоровчих закладах - санаторіях, водолікувальних курортах, клініках і т.п. Ванни для нижніх кінцівок також можуть встановлюватися в реабілітаційних центрах, фітнес клубах, центрах wellness і спа. Ванна має дві секції, що дозволяє регулювати інтенсивність масажу кожної ноги окремо.
Ванна для ніг РЕЛАКС призначена для проведення терапевтичних і косметичних гідромасажних процедур нижніх кінцівок. Ванна може бути укомплектована системою гідромасажу, або системою аеромасажу, на вибір замовника. В гідромасажній системі масаж проводиться струменями води під тиском, які надходять з 8 форсунок на внутрішніх стінках ванни. При аеромасажі масаж виконують дрібні бульбашки повітря з 10 спеціальних форсунок на дні ванни.
Ванна ЕКСТРА призначена для гідромасажу рук. Масаж рук може проводитися в терапевтичних, або косметологічних цілях. Внутрішня конфігурація ванни розроблена для зручного розміщення рук під час процедури. На внутрішній поверхні ванни встановлюються 14 гідромасажних форсунок. Масаж рук проводиться струменями води під тиском. У комплект поставки входить стілець, регульований по висоті.
Ванна КОМФОРТ спеціально розроблена для людей, які відчувають труднощі при вході в звичайну ванну. Це літні люди, інваліди, люди з порушеннями функцій рухового апарату. На бічній стінці ванни розташовано дверцю, що відкривається всередину. Усередині ванни зроблено сидіння, що дозволяє людині сидіти під час прийняття ванни.
Copyright www.webdesigner-profi.de