Бальнеологічні ванни

Найкраще рішення для проведення бальнеологічних процедур в салоні. Клієнти оцінять анатомічні форми спинки, підлокітників, опор для ніг. Обтічний, сучасний силует ванни VEGA відмінно впишеться в інтер'єр салону. Максимальна ефективність гідромасажних процедур досягається за рахунок розташування масажних форсунок в спеціально передбачених на ванні, оптимальних для людського тіла, зонах.
Класична бальнеологічна ванна. Зручність і надійність ванни АСТРА-1 підтверджені досвідом багатьох санаторіїв, курортів, SPA-центрів. Обсяг води для комфортного розміщення пацієнта у ванні - близько 300 л. Розміри ванни (ДхШхВ) 2,24х0,975х0,7 м. У ванні АСТРА-1 можуть проводитися всі види бальнеотерапії.
Бальнеологічна ванна ВУЛКАН має корисний об'єм 200 л. Габаритні розміри 2,05х0,87х0,79 м. Ванна призначена для бальнеологічних і гідромасажних процедур. Ванна ВУЛКАН може встановлюватися в санаторіях, водолікувальних відділеннях поліклінік та інших оздоровчих установах.
Ванна невеликого розміру, середній обсяг води для процедури - 180 л. Габаритні розміри ванни АСТРА (ДхШхВ) - 1,785х0,91х0,57 м. Ванна використовується, в тому числі, для дитячих санаторіїв, будинків відпочинку, де здійснюється бальнеологічне оздоровлення дітей. Перевагою ванни є економна витрата води.
Ванна УЛЬТРА має найменший обсяг - 170 л, і найбільш компактні розміри - 1,55х0,86х0,76 м. За рахунок цього ванна може бути встановлена в невеликих приміщеннях. Ванна популярна в санаторіях та оздоровчих центрах для дітей.
Ванна ВОЛНА призначена для гідромасажних процедур. Унікальною особливістю даної моделі є внутрішня конфігурація, що повторює форму людського тіла. Внутрішня поверхня не плоска, як у традиційних ванн, а виконана в формі напівшезлонга. Для ніг, рук і голови передбачені спеціальні опори, щоб людина могла повністю розслабитися під час процедури.
Ванна AquaSmart призначена для гідромасажа ніг в оздоровчих закладах – санаторіях, водолікувальних курортах, клініках і т.п., а також реабілітаційних центрах, spa і wellness курортах. Особливістю даної моделі є наявність зручного сидиння з поворотним механізмом, поєднаного в одну конструкцію з ванною.
Ванна для ніг РЕЛАКС призначена для проведення терапевтичних і косметичних гідромасажних процедур нижніх кінцівок. Ванна може бути укомплектована системою гідромасажу, або системою аеромасажу, на вибір замовника. В гідромасажній системі масаж проводиться струменями води під тиском, які надходять з 8 форсунок на внутрішніх стінках ванни. При аеромасажі масаж виконують дрібні бульбашки повітря з 10 спеціальних форсунок на дні ванни.
Ванна ЕКСТРА призначена для гідромасажу рук. Масаж рук може проводитися в терапевтичних, або косметологічних цілях. Внутрішня конфігурація ванни розроблена для зручного розміщення рук під час процедури. На внутрішній поверхні ванни встановлюються 14 гідромасажних форсунок. Масаж рук проводиться струменями води під тиском. У комплект поставки входить стілець, регульований по висоті.
Ванна КОМФОРТ спеціально розроблена для людей, які відчувають труднощі при вході в звичайну ванну. Це літні люди, інваліди, люди з порушеннями функцій рухового апарату. На бічній стінці ванни розташовано дверцю, що відкривається всередину. Усередині ванни зроблено сидіння, що дозволяє людині сидіти під час прийняття ванни.
Ванна РЕЛАКС ЛЮКС призначена для гідромасажу ніг. Такі процедури популярні в оздоровчих закладах - санаторіях, водолікувальних курортах, клініках і т.п. Ванни для нижніх кінцівок також можуть встановлюватися в реабілітаційних центрах, фітнес клубах, центрах wellness і спа. Ванна має дві секції, що дозволяє регулювати інтенсивність масажу кожної ноги окремо.
Бальнеологічна ванна Oasis призначена для гідротерапії верхніх кінцівок. Для посилення ефекту від процедур, ванна оснащена комбінованою гідромасажною системою з гідро форсунок по бічних стінках і міні дюз на дні ванни. Бальнеологічні процедури для рук проводяться в оздоровчих закладах, реабілітаційних центрах, а також у сфері спа і wellness.
Copyright www.webdesigner-profi.de