Обладнання для гідротерапії

Підводний ручний душ-масаж проводиться в професійних ваннах. Обсяг ванн повинен бути не менше 400 л, щоб оператор мав можливість якісно опрацювати всі ділянки тіла пацієнта. Ванни оснащуються душовим шлангом, в який подається вода під високим тиском. Масаж проводять за допомогою спеціальних насадок на шланг.

Для проведення процедури душ Шарко відводиться зона завдовжки близько 4 м, де встановлюється душова кафедра. На протилежній від кафедри стіні кріпиться поручень для пацієнта. Пацієнт масажується струменями води, які надходять з форсунок. На панелі управління кафедри знаходяться термометри і манометри для контролю показників температури і тиску води в форсунках.

Масажі із застосуванням різних масел і кремів, обгортання, пілінги, грязелікування - для всіх цих процедур потрібно зручна кушетка (масажний стіл). Поверхня кушетки повинна бути стійка до вологи, легко очищатися. Додатковою перевагою є наявність підігріву робочої зони. Асортимент процедур, що проводяться на кушетці, можна збільшити, замовивши кушетку в комплекті з системою для душа «Віші» - масаж «дощовими» струменями.

Бальнеологічні ванни, на відміну від побутових, мають більший обсяг, анатомічну форму, професійні гідромасажні системи, систему подачі в воду газів. Для прийняття ванни створюється особлива атмосфера: арома масла, свічки, приємна музика. Цілющий ефект від ванни проводиться за рахунок наповнення ванни мінеральною, або морською водою. Вода може бути природною, або спеціально готуватися за рахунок додавання в воду різноманітних компонентів - мінеральних, ароматичних і т.д.

Copyright www.webdesigner-profi.de