Ванна з масажним шлангом або душ Шарко? Порівняльний аналіз

Гідротерапія (бальнеологія) – різноманітні методики оздоровчих процедур із використанням води – застосовувалася людьми з найдавніших часів. Способи проведення гідротерапевтичних процедур залежали від наявних природних водних ресурсів, матеріалів та технологій, які були присутні у певних культурах та регіонах світу.

Детальніше...

СПА кушетка с душем для салону

Хочете доповнити процедуру масажу / обгортання / скрабування за рахунок надзвичайно приємної і корисною процедури душ Віші? Замість того, щоб встати після масажу і прийняти душ для ополіскування, ваш клієнт зможе релаксувати під ніжними струменями води, що навіває приємні спогади про літній дощ.

Детальніше...

Протипоказання до застосування процедури душ Шарко

Душ Шарко - одна з найпопулярніших гідротерапевтичних процедур. Основна причина широкого застосування душа Шарко як в медицині, так і в косметології, полягає в очевидному ефекті від курсу процедур.

Детальніше...

Гідромасажне обладнання для верхніх і нижніх кінцівок

Гідротерапія, або водолікування, використовувалися людьми для оздоровлення в тій чи іншій формі з найдавніших часів. З приходом нових технологій і матеріалів відкрилися нові можливості з імітації впливу природних термальних вод і посилення ефекту від процедур за допомогою спеціального гідромасажного обладнання.

Детальніше...

Душ Віші: частинка Франції в вашому спа салоні

Історія процедури «душ Віші» почалася на прекрасному французькому гідро термальному курорті Віші, одному з найвідоміших і найстаріших бальнеологічних центрів Європи. Спочатку, при відсутності сучасних технологій, суть процедури полягала в мануальному масажі, що виконується двома терапевтами, і супроводжується впливом на тіло душових струменів. Таким чином вдавалося значно посилити ефект від стандартного ручного масажу, скориставшись головною перевагою курорту - наявністю цілющих геотермальних джерел.

Детальніше...

Медичні гідромасажні ванни

Медичні ванни використовують для санаторного і спа оздоровлення шляхом проведення бальнеологічних процедур, як правило, із застосуванням гідромасажу.

Детальніше...

Ванни для підводного ручного струминного гідромасажу

Процедуру підводного струминного гідромасажу неможливо проводити без спеціальної ванни, обладнаної гідромасажною системою. Такі ванни повинні задовольняти кільком основним критеріям.

Детальніше...

Бальнеологічне обладнання – класифікація і призначення

Слово «бальнеологія» походить від латинського слова «balneum» - купання, і грецького «логос» - вчення. Таким чином, буквально цей термін можна перекласти як «наука про купання».

Детальніше...

Стіл для обгортань і душ «Віші»: 2 в 1

При проектуванні або реконструкції спа салону, виникає закономірне бажання максимально ефективно використовувати кожен метр приміщення. Тому такою популярністю користується обладнання, що дозволяє проводити на одному майданчику кілька різних процедур.

Детальніше...

Бальнеологічна ванна: як не помилитись з вибором

Бальнеологічні ванни, або ванни для гідротерапії, є основою сучасних курсів спа і веллнесс оздоровлення.

Детальніше...

Душ для схуднення. Що потрібно знати для проведення в салоні

Не секрет, що курси процедур для схуднення є одним з лідерів продажів в спа салонах. Щоб виділитися на тлі конкурентів, тепер потрібно щось більше, ніж апаратна косметологія, що наповнила ринок краси і здоров'я. Гідротерапія - основа курортного спа бізнесу, тепер може бути доступна і в салоні для регулярного відвідування жителів міста.

Детальніше...

Водолікування – сучасний тренд спа оздоровлення

Вода – невід'ємна частина всіх сфер нашого існування.
Як цей дорогоцінний ресурс впливає на наше життя і роботу? Ось тільки три з безлічі способів:

Детальніше...

Як правильно вибрати обладнання для спа салонів

Вибір професійного спа обладнання - непросте завдання, але від цього вибору багато в чому буде залежати успішність бізнесу. Якщо ви вже визначилися з набором процедур в майбутньому салоні, пора вивчати обладнання для спа салонів для проведення цих процедур.

Детальніше...